Levski Sofia
Levski Sofia w tym sezonie gra w First League pod wodzą trenera nieznany. Klub zajmuje obecnie 3 miejsce z 15 punktami po 5 meczach, z 5 zwycięstwami i 0 porażkami w tym sezonie. Najlepszym strzelcem klubu jest Armstrong Okoflex z 3 golami w 5 meczach. Klub gra na stadionie Georgi Asparuhov, gdzie Levski Sofia występuje od momentu założenia w 1914 roku. Z 0 tytułami mistrzowskimi klub jest jednym z najbardziej utytułowanych w kraju.
Statystyki są aktualizowane automatycznie po każdej kolejce.
- Osiągać 100%
- Bezpośrednio 0%
- Strata 0%
- Stadion
- Georgi Asparuhov
- Pojemność
- 17.688
- Założony
- 1914
- Tytuły mistrzowskie
- 0
Kolejka 1 – 4
Ostatnie 5 sezonów
Strzelone
Stracone
Na urządzeniach mobilnych: rozwiń wiersz zamiast przewijać szeroką tabelę — na desktopie wszystkie pola widoczne są w jednym wierszu.
Jaka jest najdłuższa seria zwycięstw Levski Sofia w tym sezonie?
Levski Sofia wygrał 5 meczów ligowych z rzędu w tym sezonie, od kolejki 1 do 6.
Kto jest najlepszym strzelcem Levski Sofia w tym sezonie?
Armstrong Okoflex jest najlepszym strzelcem z 3 golami w 5 meczach.
Na jakim stadionie gra Levski Sofia i kiedy klub został założony?
Levski Sofia gra na stadionie Georgi Asparuhov i został założony w 1914 roku.
Załóż darmowe konto DreamTeam11 i zbuduj własną drużynę fantasy z zawodnikami Levski Sofia.
Załóż darmowe konto