Randers FC
Randers FC gra w Superliga. Statystyki sezonu pojawią się wkrótce.
Statystyki są aktualizowane automatycznie po każdej kolejce.
- Osiągać 20%
- Bezpośrednio 20%
- Strata 60%
- Stadion
- Cepheus Park Randers
- Pojemność
- 10.300
- Założony
- 2003
- Tytuły mistrzowskie
- 0
Kolejka 1 – 4
Ostatnie 5 sezonów
Strzelone
Stracone
Na urządzeniach mobilnych: rozwiń wiersz zamiast przewijać szeroką tabelę — na desktopie wszystkie pola widoczne są w jednym wierszu.
Kto jest najlepszym strzelcem Randers FC w tym sezonie?
Mike Themsen jest najlepszym strzelcem z 1 golami w 5 meczach.
Na jakim stadionie gra Randers FC i kiedy klub został założony?
Randers FC gra na stadionie Cepheus Park Randers i został założony w 2003 roku.
Załóż darmowe konto DreamTeam11 i zbuduj własną drużynę fantasy z zawodnikami Randers FC.
Załóż darmowe konto